Covidismus – hovadismus

Chaotické, nepromyšlené, společností nepodpořené aktivity (nejen naší) vlády v „boji“ proti covidu pokračují. Poslední kapkou je povinné testování všech dětí ve školách.

Infekce covidu u dětí je prakticky raritou. Neumírají na ni a nepřenášejí covid jako dospělí.

Je to tím, že pokud jsou vůbec nakaženy, mají příliš nízký tzv. „viral load“, tedy množství viru k předávání.

Jenže vláda se rozhodla, že bude nutit učitele či rodiče, aby dělali zdravotnické výkony a testovali všechny děti. A pokud se tak nestane, bude se, jako vždy, trestat.

V prvním týdnu testování dětí ve školách bylo otestováno 354 648 dětí. Z nich bylo 160 pozitivních, tedy 0,045 % (ano, čtete správně – jak bylo řečeno, děti prakticky covid nemají). Každý test stál 32 Kč. Když to násobíme všemi testy, týdenní akce stála 11 348 736 Kč. Když to vydělíme počtem pozitivních, tak nás zjištění JEDNOHO pozitivního dítěte (bez symptomů, kterému se navíc nic nestane) stálo 70 930 Kč.

Co věnovat tyto peníze na antivirovou léčbu pro těžce nemocné, kterým by skutečně mohly zachránit život?

Jedná se o další příklad toho, jak stále deformovanější kroky tlačí již deformovanou společnost do dalších a dalších extrémů, které jsou v naprostém rozporu s pravidly zdravého života.

Každá nemoc se má léčit tak, že veškerá prevence proti ní se má soustředit na ty, kteří na ni doplatí nejvíce – na starší a nemocné. Když se život všech ostatních disproporčně, v tomto případě tragicky, zbytečně omezí, vypovídá to více o psychologickém stavu všech členů společnosti než o čemkoliv jiném.

Publikováno:

www.pritomnost.cz

16.4.2021

www.aktualne.cz

16.4.2021

www.parlamentnilisty.cz

19.4.2021

Kontakt

MUDr. Martin Jan Stránský

Národní 9, Praha 1

Kontaktní osoba:

Jitka Bayerová – asistentka

Tel.: 222 075 101

Copyright © 2024 All Rights Reserved.