Aféra Prymuly není o Prymulovi

Ještě minulý čtvrtek Roman Prymula apeloval, abychom kvůli covidu-19 všichni zůstali doma. V podvečer už seděl v loži na fotbalovém zápase. Prý se snaží poukázat na to, že když se testuje, tak se může chodit i na fotbalové zápasy. Aha.

Příští den Babiš s Prymulou ukončil spolupráci a dodal, že jeho bývalý ministr zdravotnictví (odvolán za porušení etického standardu) a nyní ex poradce postrádá sociální inteligenci; jeho chování označil za papalášství.

Stále se mluví o Prymulovi, o tom, jak naši politici nestojí za nic atd.

Jenže nemluví se o tom, že kromě Prymuly se fotbalového utkání zúčastnili kancléř prezidenta Miloše Zemana Vratislav Mynář, europoslanec a místopředseda ODS Alexandr Vondra a ředitel ČT Petr Dvořák. Všichni tři by taky měli být morálními vzory. U Mynáře je to špatný vtip, ale nevypovídá to o něčem? Nevypovídá něco, že Prymulu označí za papaláše sám premiér, kterého zvolili občané tohoto státu i přes to, že spolupracoval s StB? Permiéruje tu člověk, kterého drží ve funkci náš parlament (rozumí se my) i přes to, že je souzen za finanční delikt Evropskou Unií?

Nevypovídá něco, že se nemluví o tom, jak je vůbec možná účast na fotbalových zápasech, ale není možné jít do obchodu a koupit si boty?

„Třetího návratu se nedočkáme, můj odchod z veřejných funkcí je definitivní,” sdělil Prymula.

Vsadím se, že tomu tak nebude a brzy bude zas troubit do médií. A společnost to bude brát jako samozřejmost.

Co to vypovídá o nás?

Publikováno:

www.pritomnost.cz

22.2.2021

www.parlamentnilisty.cz

22.2.2021

www.aktualne.cz

22.2.2021

Kontakt

MUDr. Martin Jan Stránský

Národní 9, Praha 1

Kontaktní osoba:

Jitka Bayerová – asistentka

Tel.: 222 075 101

Copyright © 2024 All Rights Reserved.